Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Pro bydlení - Pozemky

Pozemky určené pro bydlení v Českých Budějovicích, stavební parcely České Budějovice. Potřebujete koupit, prodat, nebo pronajmout pozemek? Rozsáhlá on-line inzerce pozemků a parcel. Jestliže prodáváte nebo kupujete pozemek, je dobré se seznámit se základními pojmy, které Vám mohou pomoci při orientaci v této oblasti. Cílem těchto kapitol je odpovědět na některé otázky týkající se funkčního využití území, parcelace, určení ceny pozemků a daňových zákonů. Zvláštní pozornost je věnována definici pojmů z katastru nemovitostí a geodetickým úkonům, které jsou v mnohých případech pro převod pozemku nezbytné. Při prodeji nebo koupi pozemku je dobré využít služeb realitní kanceláře, advokáta který má k tomu potřebné odborné předpoklady a provedení všech souvisejících činností může zajistit ke spokojenosti prodávající i kupující strany v souladu s platnými právními předpisy.

sponzorované odkazy
Prodej pozemků07.04.16, prodám
Prodám stavební pozemky kolem Českých Budějovic, které jsou určeny k výstavbě RD. Součástí jsou kompletní sítě. Více informací na tel: 608260172
Celá ČR
Kategorie inzerce: Jihočeský kraj > Reality České Budějovice > Pozemky > Pro bydleníDetail inzerátu

Počet položek: 1položek na stránku: 1

sponzorované odkazy
KATEGORIE INZERCE
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
20.3.2018, Světlana
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekDiskuze onlineNovinkyRegistrovat seZábava, volný čas